Nisan 20, 2022

Kala Network Testnet (Ödüllü)

ile admin

Bu yazımızda sizlerle Binance ağı üzerinde çalışan, Kala Network testnetine katılacağız. Önden uyarılarımızı yapalım, testnete katılım son tarih 30 Nisan 2022.

Bu testnete sürekli olarak kullanıyoruz. Aktif oldukça daha fazla ödül kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Testnete katılmak için bize gerekli olan metamask cüzdan ve BNB test ağı, eğer metamask cüzdan kurulumu yapmayı bilmiyorsanız, aşağıdaki videomuzdan detaylı şekilde izleyebilirsiniz;

BNB Chain Test Ağı

Ağ Adı: Binance Smart Chain Testnet

Yeni RPC URL adresi: https://data-seed-prebsc-1-s1.binance.org:8545

Zincir Kimliği: 97

Para Birimi Sembolü: tBNB

Blok Gezgini URL Adresi: https://testnet.bscscan.com

Testnete başlamak için hazırız. Test için gerekli olabilecek tokenlerimizi buradan cüzdan adresimizi yazarak talep edebilirsiniz.

Son dönemde WEB3 ve Sosyal Finans kavramları ile karşı karşıya olduğumuz için, özellikle STEPN gibi uygulamalar sonrasında, twitter benzeri yapılar ortaya çıkmaya başladı. Kala network tamamen twitter gibi yapılandırılmış, cüzdanınız ile bağlandığınız. Sosyal medya platformu.

BURADAN platforma bağlanıyoruz. Cüzdanımızı bağlıyoruz. Kullanıcı adı seçiyoruz ve mail adresimizi giriyoruz. Sonrasında, tüm sosyal medya platformlarında yaptığınız gibi bir resim ekleyip isminizi yazıp profilinizi tamamlıyorsunuz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra, twitter ile aynı yapıda platform ile karşılaşacaksınız. Sırasıyla adımları anlatıyorum. Öncelikle karşılaştığınız hata veya bug olursa BURADAN telegram kanallarını ziyaret edip, ilgili sorunlar için geri dönüş yapabilirsiniz.

Bir sonraki adımda, sizden BURADAKİ tweeti RT ve Beğeni yapmanızı istiyor. Bunu yapıyoruz.

Şimdi platform üzerinden, bir gönderi paylaşacağız. Ne paylaştığınızın önemi yok, burada twitter benzeri bir gönderi paylaşabilirsiniz.

Son olarak da herhangi bir gönderinin altına, yorum yazıp, paylaşmanızı istiyor. Buradan Pusula Finans gönderisine yorum yazıp paylaşabilirsiniz.

Tüm görevleri yaptıktan sonra, Buradaki formu doldurup göndermeyi unutmayın!

Tesnet ödüllerine gelince; 37.500$ değerinde 500 NFT dağıtılacak ve katılan herkese 0,5 KUDO ödül verilecek, daha fazla KUDO ödülü kazanmak için sizde arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Özel NFT’lerden kazanmak için platformu sürekli kullanmayı ihmal etmeyin.

Tekrardan hatırlatalım son tarih 30 Nisan 2022.